Meie ettevõttest

Millega Keemiakaubandus AS tegeleb

AS Keemiakaubandus on eraettevõtte mis tegutseb antud nime all aastast 1998 olles järglane riigi osalusega äriühingule, mille algus sai pandud veel 1958 aastal ja kandis nime ENSV Rahvamajandus Nõukogu Vabariiklik Materiaal-Tehnilise Varustuse ja Turustuse kontor „Himsnabsbõt“. Nende aastate jooksul on ettevõtte meeskond pidevalt laiendanud tegevust ja tugevdanud oma positsioone turul, olles kindel ja usaldusväärne partner.

Jätkates häid traditsioone ja arengut oleme endiselt kemikaalide, laboritarvikute, tehnikatoodete ja toidulisandite maaletooja Eestis. Koostöös juhtivate ja pikaajaliste partneritega/tootjatega Euroopast, Venemaalt ja Hiinast teostame kaupade ladustamist Maardus ja tarneid erinevatele tootmisharudele Eestis kui ka väljaspool.

Suured laovarud, lai valik tooteid, konkurentisvõimelised hinnad ja kompetentne meeskond üheskoos moodustavad tugevad ahelat tootja ja kliendi vahel, mida AS Keemiakaubandus on aastate jooksul arendanud ja jätkab seda suunda ka tänapäeval Teie ettevõtluse heaks.

Keemiatooted

Tehnikatooted

Elektritarbed

Toidu- ja maitseained